Хмельницький академічний обласний театр ляльокщо знаходиться в м.Хмельницькому за адресою: Проскурівська, 46, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-        актор-ляльковод ІІ категорії,

-        актриса-ляльковод ІІ категорії.

Детальніше...
0
0
0
s2sdefault

Міський комунальний заклад культури Дніпропетровський міський театр ляльок «Театр актора і ляльки» (м. Дніпро, просп. Героїв, 40А)

згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.09.2013 № 851, із змінами внесеними наказом Міністерства культури України від 17.11.2014 № 991 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/384716)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Детальніше...
0
0
0
s2sdefault

Розміщення інформації про роботу

Надсилайте ваші вакансії або резюме на електронну адресу unima.ua@gmail.com. Ми обов'язково розмістимо інформацію про роботу в цьому розділі.