На сайті ВГО «УЦМСДТЛ «UNIMA-УКРАЇНА» Ви зможете обмінюватись інформацією про вакантні посади у Ваших театрах, надавати для перегляду свої резюме.

Наша мета – допомогти театрам та працівникам театрів знайти один одного за допомогою інформаційного простору, що він створюється «UNIMA-УКРАЇНА».

Для розміщення актуальної інформації щодо вакансій у Вашому театрі або для публікації Вашого резюме, надсилайте лист на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми обов'язково розмістимо інформацію в цьому розділі.

На сайті ВГО «УЦМСДТЛ «УНІМА-УКРАЇНА» Ви зможете обмінюватись інформацією про вакантні посади у Ваших театрах, надавати для перегляду свої резюме.

Наша мета – допомогти театрам та працівникам театрів знайти один одного за допомогою інформаційного простору, що він створюється «УНІМА-УКРАЇНА».

Для розміщення актуальної інформації щодо вакансій у Вашому театрі або для публікації Вашого резюме, надсилайте лист на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Після розгляду та обробки ми розмістимо інформацію в цьому розділі.

0
0
0
s2sdefault

Розміщення інформації про роботу

Надсилайте ваші вакансії або резюме на електронну адресу unima.ua@gmail.com. Ми обов'язково розмістимо інформацію про роботу в цьому розділі.